Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy)

Cagatay Ulusoy
@cagatayulusoy

86 Posts 2,663,901 Followers 82 Following

www.twitter.com/cagatayulusoyy

http://www.cagatayulusoy.com.tr/

Photos and Videos by @cagatayulusoy

..

..

Doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.Gönderdiğiniz mesajlar ve hediyeler beni çok mutlu etti özellikle benim adıma dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyacı olan çocuklara yaptığınız yardımlar en güzel doğum günü hediyesiydi böyle hassas düşündüğünüz için güzel kalplerinize ve size sonsuz teşekkürler! Hep desteğinizi hissettirdiniz.İyi ki varsınız... ------
Thank you all for celebrating my birthday with me today! I am touched by your thoughtfulness, and your generous hearts.  I loved everything, especially the gifts you made in the form of donations to benefit children in need. I feel blessed to have such great fans.

Doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.Gönderdiğiniz mesajlar ve hediyeler beni çok mutlu etti özellikle benim adıma dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyacı olan çocuklara yaptığınız yardımlar en güzel doğum günü hediyesiydi böyle hassas düşündüğünüz için güzel kalplerinize ve size sonsuz teşekkürler! Hep desteğinizi hissettirdiniz.İyi ki varsınız... ------ Thank you all for celebrating my birthday with me today! I am touched by your thoughtfulness, and your generous hearts. I loved everything, especially the gifts you made in the form of donations to benefit children in need. I feel blessed to have such great fans.

All l need to know from life l learned from fishing..

All l need to know from life l learned from fishing..

🇹🇷

🇹🇷

@netflixturkiye @o3medya #netflixturkiye #netflix
#içerdefinal
Son gülen iyi güler..#kardeşleriçerde

Son gülen iyi güler..#kardeşleriçerde 

#içerdeyizabi
Tüm çocukların ve hala içindeki çocuğu yaşatanların 23 nisan'ı kutlu olsun. 
Yaşasın  23 nisan yaşasın içimizdeki çocuk..

Tüm çocukların ve hala içindeki çocuğu yaşatanların 23 nisan'ı kutlu olsun. Yaşasın 23 nisan yaşasın içimizdeki çocuk..

Popular Hastags